Luxury Lounge FM

1991 yılında İstanbul 102.0 Mhz frekansından ENERGY FM logosuyla hit müzik türünde yayınlarına başlayan radio kanalı, 2004 yılında LOUNGE FM ve 2009 yılından itibaren de LUXUEY LOUNGE FM logosuyla, Chill Out, jazz, Nu Jazz, BossaNova, Latin, Down Tempo, Easy Listening türündeki yayınlarına devam etmiştir. Uydu ve internet üzerinden yaptığı yayınlarla Türkiye ve Avrupa ülkelerinde en çok dinlenen “Lounge Müzik” radyoları arasında birinci sıraya, dünyada ise, en çok dinlenen 4. sıradaki Lounge Müzik Radyo kanalı durumuna yükselmiştir.

USA orijinali dünyanın en büyük internet radyo portalı olan STREEMA’ya (www.streema.com) gore, Türkiye’de internet üzerinden yayın yapan kanallar arasında ilk 200’de radyo bulunmazken, Luxury Lounge FM dünya 4.’sü en büyük müzik arşivine sahip radyo durumundadır.

The Ritz Charlton ve Kempinski gibi uluslarası lüx hotellerle iş birliği yapmaktadır. Yılının “Millioners Fair” müzik sponsorudur. Avrupa’nın en büyük internet radyo directory’si www.odyovi.com’ a göre, Türkiye’nin internet üzerinden en çok dinlenen radyo kanalıdır. The Ritz Charlton ve Kempinski gibi uluslarası lüx hotellerle ve lüxün olduğu her ortamda yayındadır. 2007 yılında dünyada “Millioners Fair” müzik sponsor olmuştur. Onyedi milyon Lounge Müzik albümü ile Türkiye’nin en büyük müzik arşivine sahip radyo kanalıdır.

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum.
lorem quis bibendum aucto Lorem ipsum dolor
um aucto Lorem ipsum

Bizi Takip Edin